13 липня відбулося перше засідання Медичної ради при МОЗ

Медичну раду при МОЗ створили 2 липня

На що витрачати й кому звітувати про кошти від НСЗУ

Голова Медичної ради — Максим Степанов, заступник голови — Василь Лазоришинець, секретар — Сергій Дубров.

Мета і головна функція Медичної ради — консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень.

Завдання ради:

«Сьогоднішнє засідання — перше і установче. Надалі, зважаючи на всі виклики в українській медицині зараз, пропоную зустрічатися двічі на місяць. Медициною та реформами в медицині повинні опікуватися лікарі. Ваша допомога потрібна нам для того, щоб побудувати реальну медицину, яка працюватиме на благо медиків та пацієнтів», — заявив голова медичної ради, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

У ході засідання ради учасники обговорили нагальні питання порядку денного: прогрес України у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19, умови вступу на навчання у медичні виші та проходження інтернатури.

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді