Всеукраїнський Форум «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині»

День швидкої допомоги 28-го квітня в МОЗ відзначать форумом «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині».

До участі долучаться фахівці з питань протидії корупції в медичній галузі, а також Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України, та Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України.

Всеукраїнський Форум «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині»Читайте: "Медична документація швидкої допомоги: форми та інструкції"


Форум пройде у форматі воркшопів на тему корупційних ризиків, залишків лікарських засобів у медичних закладах, статусів благодійних фондів, порушень у закупівлях ліків тощо. 

Стати учасником форуму можна, зареєструвавшись до 26.04. 2017. Докладна інформація щодо місця та дати проведення зазначена на сайті МОЗ. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді