У Львівській області затримано контрабандиста, що віз партію заборонених стероїдів

34-річний громадянин України намагався перевезти до Польщі у своєму одязі величезну партію заборонених стероїдних анаболіків «Данабол»

У Львівській області в пункті пропуску «Рава-Руська» працівники митниці спільно зі співробітниками СБУ 19 листопада вилучили у 34-річного громадянина України партію стероїдних анаболіків «Данабол», обіг яких заборонений в Україні. Пасажир рейсового автобуса, який прямував до Польщі, заховав у одязі 1200 таблеток препарату, що містить сильнодіючу речовину метан діанон.

Прес-служба ГУ ГФС у Львівській області повідомила, що дії громадянина мають ознаки тяжкого кримінального злочину, міру відповідальності визначить суд. Вартість вилучених засобів буде встановлена додатково.

Лікарський засіб «Данабол» відноситься до сильнодіючих речовин. В Україні заборонений. Використовується деякими спортсменами і відвідувачами тренажерних залів для збільшення м’язової маси. Його вживання має сильний токсичний вплив на печінку, що обумовлено наявністю у препаратах речовин метильної групи, та може призвести до тяжких наслідків — атрофії нирок, підвищення артеріального тиску, втрати волосся.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді