Всесвітній день боротьби проти раку

Задля підвищення обізнаності населення про рак,четвертого лютого щорічно відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Кожного року фіксується близько 6 мільйонів нових випадків захворювання.

Рак — одне з найстрашніших захворювань сучасної цивілізації. Кожного року фіксується близько 6 мільйонів нових випадків захворювання злоякісними пухлинами.

Рак можуть спровокувати різні чинники: високий індекс маси тіла, відсутність фізичної активності, вживання алкоголю, тютюну, високі дози радіації. Проте науковці не виключають і психічні чинники виникнення злоякісних пухлин: тривала депресія, стрес тощо.

За статистикою, більше 43% ракових захворювань можна було б запобігти завдяки здоровому способу життя, вакцинації та уникненні тривалого перебування на сонці.

Задля підвищення обізнаності населення про рак, привернення уваги до методів його запобігання виявлення та лікування відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Ця подія була ініційована Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями у 2005 році і з того часу відзначається щорічно.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21823

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді