Правильно облаштоване робоче місце — запорука ефективної роботи

Технічне оснащення кабінету, комфортні побутові умови, інтер’єр — все це впливає на ефективність роботи працівника. Правильне облаштування робочого кабінету головної медичної сестри — одна з головних умов якісної роботи.

Зазвичай більшість свого робочого часу працівники проводять на робочому місці, тому дуже важливо, що б воно сприяло ефективній та якісній роботі.

Правильне облаштування робочого кабінету головної медичної сестри — одна з головних умов якісної роботи. Не варто забувати, що кабінет головної медичної сестри має відповідати санітарним нормам і правилам, що засвідчуються висновком державної санітарно-епідеміологічної служби за місцем розташування закладу охорони здоров’я. Важливо приділити увагу технічному рівню оснащеності кабінету та комфортні побутові умови.

Слід пам’ятати і про психологічний комфорт, адже кольорове рішення інтер’єру, меблі, декор — все це впливає на комфортність перебування у приміщенні як головної медичної сестри, так і пацієнтів. Навіть такі, здається, дрібниці як селекторний телефон або зручно організовані папки документів можуть значно полегшити роботу та зекономити час.

Більш детальну інформацію з приводу облаштування кабінету головної медичної сестри ви зможете знайти у березневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді