Київ повністю забезпечений вакциною проти поліомієліту

Головний позаштатний дитячий імунолог КМДА Федір ЛАПІЙ повідомив, що річна потреба у вакцині проти поліомієліту на поточний рік забезпечена на 100%.

Як повідомляє УНН, річна потреба у вищевказаній вакцині на поточний рік становила 16 830 доз, з яких ще у липні було стовідсотково забезпечено річну потребу.

Нагадаємо, за словами експертів, у Києві наразі більшість вакцин наявні в обсязі річної потреби.

«Вакциною «Пентаксим» ми забезпечені до кінця 2013 року, ми офіційно рахували. Вакциною БЦЖ ми також забезпечені до кінця 2013 року. Вакциною проти кору, епідемічного паротиту і краснухи ми забезпечені до кінця 2013, так само і вакцина проти поліомієліту, як інактивована, так і жива, у нас також є», — розповів головний позаштатний дитячий імунолог КМДА Федір ЛАПІЙ.

Наразі, відповідно до Національного календаря щеплень, обов’язковою в Україні є вакцинація від 10 інфекційних хвороб: дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту, поліомієліту, туберкульозу, гепатиту В, краснухи та гемофільної інфекції.

Разом з цим, в середньому 350 українських дітей щороку помирає від інфекцій, які можна попередити вакцинацією.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21823

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді