Безоплатний тест-драйв журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри»

Наші видання вже стали невід’ємними помічниками в щоденній роботі для багатьох медичних працівників. Звісно, так багато хто говорить, але ми настільки впевнені в якості наших журналів, що готові це довести.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я» можна сміливо назвати найпрактичнішім та найзручнішим журналом для головних лікарів та їх заступників.

Щомісяця на 112 сторінках журналу публікуються нормативно-правові акти Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) із коментарями до них, висвітлюються питання щодо ліцензування й акредитації, перевірок, обігу лікарських засобів, стратегічного планування та бізнес-планування, подаються інструкції з охорони праці та багато іншого.

Також, не можемо не сказати про журнал «Довідник головної медичної сестри» — щомісячний журнал робочих ситуацій для керівників середнього медичного персоналу: головних медичних сестер, заступників головного лікаря з медсестринства, а також старших медичних сестер. Щомісяця на 64 сторінках журналу публікуються статті з надання та підвищення якості медичної допомоги, дотримання санепідрежиму, про роботу з кадрами, консультації щодо прав медпрацівників, зокрема пільг, відпусток, надбавок.

Наші видання призначені як для державних, так і приватних закладів охорони здоров’я. Вони вже стали невід’ємними помічниками в щоденній роботі для багатьох медичних працівників. Звісно, так багато хто говорить, але ми настільки впевнені в якості наших журналів, що готові це довести.

Замовляйте БЕЗОПЛАТНІ дайджести журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» — та переконайтеся на власні очі!

 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді