Ситуація із захворюваністю на грип та інші ГРВІ в Україні за 10–16 березня 2014 року

За тиждень на території України серед хворих на грип зареєстровано чотири лабораторно підтверджених летальних випадки.

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) та Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», за період з 10 по 16 березня 2014 року показники захворюваності на грип та інші ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України та знаходиться в межах від 1,5% (Дніпропетровська область) до 77,5%  (Івано-Франківська область).

За звітний тиждень на грип та інші ГРВІ захворіло 227 002 особи, із них 143 795 (63,4%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та інші ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 49,9 на 10 тисяч населення.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в місті Києві та Київській області  – (78,4 на 10 тисяч населення), а найменший – у Харківській області (18,3 на 10 тисяч населення).

За звітний тиждень госпіталізовано 9 904 особи, із них 7 192 (72,6 %) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем темп приросту захворюваності на грип та інших ГРВІ серед дорослих та дітей до 17 років зменшився відповідно на 18,6% та 21,3%.

За тиждень на території України серед хворих на грип зареєстровано чотири лабораторно підтверджених летальних випадки: два в Одеській області та по одному в Запорізькій і Черкаській областях.

З початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 246 743 особи. За звітний тиждень щеплено проти грипу 91 особа, що на 52,3% менше, ніж за минулий тиждень. Питома вага дитячого населення, серед щеплених осіб проти грипу становить 16%.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6246

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22039

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді