У Державній службі України з лікарських засобів розпочали діяльність новостворені робочі групи

Було визначено нормативно-правові акти, які потребують удосконалення, а також обговорено проект Порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів.

Учора, 24 червня 2014 року, відбулися зустрічі двох новостворених робочих груп. На засіданні робочої групи при Державній службі України з лікарських засобів (Держлікслужбі) за участю представників бізнесу з питань контролю якості лікарських засобів було визначено перелік нормативно-правових документів, що регламентують здійснення контролю якості лікарських засобів і вимагають удосконалення.

Зокрема, це:

  • Постанова КМУ «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну» від 14.09.2005 № 902;
  • Наказ МОЗ «Про затвердження Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі» від 30.10.2001 № 436.

Крім того, Держлікслужба запропонувала для обговорення проект Порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів.

Окрім цього представника фармацевтичного бізнесу було висловлено побажання щодо внесення змін до Закону про ліцензування імпорту лікарських засобів.

Найближчим часом відбудуться чергові засідання робочих груп, на яких будуть обговорені конкретні пропозиції та зміни до нормативно-правових актів.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21553

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4617

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді