Сервіс з фінансового планування в КНП: як користуватися

Раніше керівники медичних закладів працювали за кошторисом, а тепер складають фінансовий план. Щоб спростити їхню роботу, фахівці системи «Експертус Медзаклад» підготували зручний сервіс із фінансового планування

Сервіс з фінансового планування: як користуватися

Сервіс зекономить час на розрахунках, дасть змогу швидше скласти фінансовий план закладу й подати його на затвердження власнику.

На законодавчому рівні порядок складання фінплану для комунальних підприємств не встановлений. За основу можна брати Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки, затверджений наказом Мінекономрозвитку від 02.03.2015 № 205. Саме цим наказом ми керувалися під час створення Сервісу. З нього взяли за основу форму фінансового плану.

Внесіть вихідні дані — й отримайте готовий фінплан, який можна зберегти на своєму комп’ютері або одразу роздрукувати.

Сервіс автоматично зберігає результати обрахунків. Також ви можете вносити зміни у фінплан протягом року — Сервіс зберігатиме їх в окремій формі.

Як знайти сервіс в Експертус Медзаклад

Ми розмістили сервіс з фінансового планування в розділі «Сервіси» на червоній плашці.

Сервіс з фінансового планування в КНП: як користуватися

✅✅✅ Тарифи на платні медичні послуги: як затвердити

Як вводити дані

Перш за все необхідно внести інформацію про свій заклад. Для цього заповніть «Профайл».

Сервіс з фінансового планування в КНП: як користуватися

Щоб отримати готовий фінансовий план, потрібно пройти 17 кроків. У кожному кроці детально розписано, які показники ввести і за які періоди. Частково введені дані автоматично переносяться у форму фінплану. Врешті, Сервіс рахує усе за Вас, а результати розрахунків відображаються в кінцевому фінплані.

Сервіс з фінансового планування в КНП: як користуватися

Як переглянути й роздрукувати готовий розрахунок

Усі готові форми фінансового плану відображаються в таблиці, розташованій зверху.

Щоб побачити, який вигляд має наразі Ваш фінплан, натисніть «Переглянути». Сервіс згенерує pdf-файл, який можна також скачати і роздрукувати. Якщо Вам потрібно внести зміни у форму — натисніть кнопку «Редагувати».

✅✅✅ Платні медичні послуги в КНП: як сформувати вартість

Сервіс з фінансового планування в КНП: як користуватися

Лише залишаючись передплатником експертно-правової системи «Експертус Медзаклад», Ви зможете вносити зміни протягом року до фінансового плану Вашого закладу, а також складати фінплан на наступні роки.

Команда Експертус Охорона здоров’язміст

Нові вимоги до ліцензування медичної практики