Оформлення амбулаторної карти хворого при застосуванні методу лікування, не затвердженого клінічними протоколами надання медичної допомоги

Як правильно оформити амбулаторну карту хворого, який страждає на алкоголізм (шифр МКХ-10 F10.20, F10.200) та пройшов лікування за методом О. Р. Довженка?

Окремих вимог щодо оформлення амбулаторної карти хворого на алкоголізм (шифр МКХ-10 F10.20, F10.200), пролікованого за методом О. Р. Довженка, не існує.

IX Конгрес MedSprava: стратегія успіху

Амбулаторна карта має заповнюватися відповідно до Інструкції щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025/о «Медична карта амбулаторного хворого №     », затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження форм первинної облікової документації та Інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування» від 14.02.2012 № 110.

Ведення такого пацієнта має відбуватися відповідно до локального протоколу, що повною мірою відображається в амбулаторній карті хворого. Необхідність застосування методу О. Р. Довженка має бути належним чином обгрунтованою з урахуванням наявних показань та протипоказань. Відповідно до пункту 7 Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15.04.2008 № 199, застосування методу О. Р. Довженка потребує отримання інформованої згоди пацієнта або згоди його законного представника.

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді