Відповіді на запитання за темою Обіг медичних виробів і обладнання

Закупівля медобладнання за бюджетні кошти під час війни
Замовник — комунальне некомерційне підприємство — має потребу закупити за бюджетні кош­ти медичне обладнання, що не зазначене в наказі МОЗ від 09.05.2022 № 761. Чи маємо право придбати таке обладнання під час дії воєнного стану?
3076
Облік медичного кисню в медзакладі
Лікарня надає допомогу хворим на COVID-19 і закуповує медичний кисень, який оприбутковує на склад. До хворого кисень надходить через систему киснезабезпечення. Яким документом підтвердити факт і об’єм використання медичного кисню? В історії хвороби пацієнта відображається підключення до штучного дихання. Чи правомірно списати кисень під час передання його в експлуатацію?
2405
Як доставляти наркотичні препарати, якщо листок призначень залишили хворому
Коли відповідальна особа доставляє наркотичні препарати за місцем створеного стаціонару вдома, вона залишає листок призначень хворому або особі, яка за ним доглядає. Якщо листок призначень залишили хворому, як доставляти препарати наступного разу?
375
Документація для обліку наркотиків в аптеці медзакладу
Чи правильно, що аптечне відділення центральної районної лікарні веде облік у Журналі обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у фармацевтичних (аптечних) закладах за формою № 129-8/о?
519
Покупка медичного виробу для медзакладу: на що звертати увагу?
На що потрібно звернути увагу у сертифікаті на медвиріб при його покупці для медзакладу? Там має бути зазначена інформація про реєстрацію чи про оцінку відповідності? Які написи мають стурбувати керівника лікарні?
369
Інструкція до медичних виробів
Які дані повині бути в інструкції до медичного виробу, щоб інформацію можна було повідомити пацієнту для правильної експлуатації?
1025