Відповіді на запитання за темою Ліцензування медичної практики

Відкликання ліцензії на обіг підконтрольних речовин, якщо ЗОЗ не евакуйовано із зони бойових дій
ЗОЗ розташований у зоні бойових дій. У зв’язку із цим постає питання про анулювання ліцензії на обіг підконтрольних речовин. Чи обов’язково це робити, чи є інше рішення?
369
Стоматологічна допомога дітям
Чи має право лікар-стоматолог надавати допомогу дітям? Чи достатньо пройти відповідні курси спеціалізації, щоб надавати допомогу, чи треба отримувати освіту за фахом «Дитяча стоматологія»?
877
Медсестринські протоколи втратили чинність
МОЗ наказом № 2415 скасувало медсестринські протоколи, натомість жодних документів на заміну не видало. Якими документами мають керуватись у своїй роботі медичні сестри, допоки МОЗ не затвердило оновлених протоколів?
4371
Чи можна ввести в штат посаду, якої немає в ліцензії на медпрактику
Ознайомилась зі змінами в штатному розкладі. Чи можливо введення в штат медсанчастини лікаря-ендокринолога, якщо в ліцензії на медичну практику не вказана ендокринологія. Чи має значення кількість працюючих на підприємстві? (Орфографія і пунктуація автора збережені)
2593
Чи створювати в закладі пожежно-технічну комісію
Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я, затверджені наказом МОЗ від 14.03.2011 № 142 (далі — Стандарти), передбачають наявність пожежно-технічної комісії. Проте норм щодо положення про її роботу законодавство не містить. То чи потрібно утворювати пожежно-технічну комісію закладу та які нормативні акти регламентують її діяльність?
4927
Чи має право КНП працювати за старою ліцензією
КНП «ЦПМСД» виділили з комунальної установи, що надає вторинну медичну допомогу. За три місяці КНП планує подати документи до МОЗ і отримати нову ліцензію. Чи має право КНП в цей час провадити господарську діяльність із медичної практики і «користуватися» ліцензією комунальної установи?
715