Заробітна плата завідувача ФП

926

Запитання

Завідувач фельдшерським пунктом має диплом медичної сестри, вищу категорію зі спеціальності «лікувальна справа». Як правильно нарахувати заробітну плату такому працівнику?

Відповідь

Заробітну плату працівникам закладів охорони здоров’я нараховують відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519).

Розміри посадових окладів (тарифних ставок) визначають за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки, які встановлюють професіоналам, фахівцям залежно від наявної кваліфікаційної категорії, робітникам — кваліфікаційного розряду у межах діапазону, визначеного для цих посад (професій) у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (п. 1.4 Умов № 308/519).

Заробітна плата завідувача ФПЧитайте: "Оплата праці медпрацівників комунального некомерційного медзакладу: як формувати?"

Керівникам закладів охорони здоров’я та їх структурних підрозділів із числа фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою, до яких належить посада завідувача фельдшерським пунктом, посадові оклади встановлюють за тарифними розрядами посад фахівців відповідної кваліфікації. При цьому враховують підвищення, яке залежить від обсягу роботи:

  • на 10% — при кількості посад фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (з урахуванням посади керівника) за штатним розписом до 3 одиниць;
  • на 15% — від 4 до 10 одиниць;

Тож коли нараховують зарплату завідувачу фельдшерським пунктом, враховують його тарифний розряд та підвищення.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Надбавки медпрацівникам в зоні бойових дій за Постановою № 928: розмір, умови виплати

На надбавки за постановою КМУ від 25.08.2023 № 928 мають право медпрацівники ЗОЗ у зоні можливих та активних бойових дій, що фінансуються з держбюджету. З'ясуйте умови та розмір виплат
201