Кардіохірургічний центр МОЗ України розпочав свою роботу

Під керівництвом Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ здійснено капітальний ремонт двох корпусів ДЗ «Всеукраїнський клінічний медико-реабілітаційний кардіохірургічний центр МОЗ України».

Кардіохірургічний Центр МОЗ знову готовий приймати хворих з усієї України. Відтепер приміщення облаштовано новими меблями, електротехнікою та санітарним блоком. Також встановлено сучасну медичну апаратуру в лабораторії і маніпуляційному кабінеті, відкрито кімнату для занять фізкультурою.  

Сьогодні на лікуванні в Центрі перебувають 137 хворих.

ДЗ «Всеукраїнський клінічний медико-реабілітаційний кардіохірургічний центр МОЗ України» —державний лікувально-профілактичний заклад, розрахований на 270 ліжок, із них 120 — лікувального в місті Києві та 150 — реабілітаційного профілю в місті Ірпінь, Київська область.

У закладі на пацієнтів чекають висококваліфіковані співробітники, більшість з фахівців мають  Вищу кваліфікаційну категорію.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді