В Женеві відбудеться Конференція ВООЗ з питань здоров’я та клімату

27–29 серпня 2014 року в Женеві (Швейцарська Конфедерація) відбудеться Конференція Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань здоров’я та клімату. Україну на форумі представлятимуть Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ та заступник Міністра — керівник апарату Міністерства екології та природних ресурсів України Олександр НАСТАСЕНКО.

На Конференції будуть висвітлені наступні питання, які є вагомими для України:

  • обмін інформацією щодо останніх даних з оцінки впливу зміни клімату, ризиків та вразливості цього сектору, а також важливість доступу до найкращих практик у цій сфері
  • впровадження новітніх підходів до підвищення громадської обізнаності щодо впливу зміни клімату на здоров’я людини
  • розгляд можливості отримання міжнародної технічної допомоги у різних аспектах діяльності з питань зміни клімату і його впливу на здоров’я.

Досвід, отриманий під час Конференції ВООЗ, має бути використаний для реалізації практичних заходів охорони довкілля та покращення здоров’я населення УкраїниТакож планується, що Олег МУСІЙ проведе низку переговорів на міжнародному рівні щодо надання медичної та гуманітарної допомоги Україні.

Поїздка фінансуватиметься за рахунок Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді