В Україну прибув вантажний літак із гуманітарною допомогою від Грузії

В ніч з 11 на 12 вересня до аеропорту «Бориспіль» прибув літак із гуманітарним вантажом, який містить понад сто найменувань медикаментів та засобів медичного призначення

Грузія надіслала українцям перев'язувальні матеріали, імунобіологічні препарати, антибіотики, ліки для хворих на діабет, витратні матеріали для діалізу і предмети першої медичної допомоги. Загальна сума вантажу становить 580 тисяч доларів США.

«Вкрай важливим є той факт, що після зустрічі з Міністром праці, охорони здоров’я та соціального захисту Грузії Давидом СЕРГЕЄНКОМ, ми створили робочу групу, яка напрацювала перелік препаратів та виробів медичного призначення, найбільш необхідних нашій державі. Це стосується, в першу чергу, витратних матеріалів для діалізу, вакцин, ліків для діабетиків та ін. Від імені Міністерства охорони здоров’я України хочу особливі слова подяки висловити Уряду Грузії, який не просто ініціював і запропонував нам допомогу, а ще й дуже оперативно її надав, що вкрай важливо в цей важкий час для нашої країни», — зазначив Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ.

Наразі гуманітарний вантаж знаходиться у митному терміналі аеропорту і після оформлення буде розподілений серед цивільних закладів охорони здоров’я. В першу чергу медикаменти надійдуть до закладів Східного регіону.

Також планується візит грузинських фахівців до столиці, які мають оцінити можливість перевезення частини пацієнтів на лікуванні до Грузії.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді