Київська влада профінансувала закупівлю витратних матеріалів для проведення гемодіалізу

Київська міська держадміністрація виділила 22 мільйони гривень на лікування киян, хворих на ниркову недостатність

В.о. Міністра охорони здоров’я України Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ повідомив, що Київ виконав доручення Уряду: «Кошти у сумі 22 мільйони гривень київська міська влада направила на фінансування закупівлі витратних матеріалів для проведення діалізу хворим киянам на ниркову недостатність. Це дозволить забезпечити лікування понад 500 хворих».

19 листопада на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК доручив у найкоротші строки профінансувати витратні матеріали для проведення гемодіалізу, оскільки кошти для хворих на ниркову недостатність виділяються з міського бюджету.

«Фахівці Міністерства охорони здоров’я України спільно зі столичним департаментом охорони здоров’я в найкоротший термін зробили необхідні розрахунки щодо кількості хворих та обсягів необхідного фінансування та подали до Київської міської держадміністрації» — зауважив Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50779

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6974

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді