НСЗУ оновила посібник Програми медичних гарантій — 2024

НСЗУ презентувала для лікарів та пацієнтів оновлений посібник, присвячений ПМГ-2024

НСЗУ оновила посібник Програми медичних гарантій — 2024

Цьогорія основний фокус Програми медичних гарантій — на відновленні людського капіталу та подальшому розвитку медпослуг для українців, зазначила НСЗУ.

Щороку НСЗУ розширює та удосконалює Програму медичних гарантій відповідно до потреб і викликів. Важливо, щоб надавачі медпослуг дотримували правил роботи та умов договорів, а пацієнти знали свої права та безперешкодно отримували гарантовані медпослуги, наголошують в НСЗУ. . Тож посібник має бути корисним як для медпрацівників, так і для пацієнтів.

Як НСЗУ оплачуватиме послуги ПМД у 2024 році: чотири нові правила

Посібник містить оновлену інформацію про особливості ПМГ-2024, підходи щодо формування як чинних пакетів медичних послуг, так і нових, а також тарифи й методи оплати послуг тощо.

Завантажити посібник можна на сайті Академії НСЗУ. Крім того, Академія НСЗУ зібрала всю актуальну інформацію для лікарів, управлінців та іншого медичного персоналу про ПМГ-2024.

Раніше НСЗУ презентувала Гід по Програмі медичних гарантій — 2024.

За матеріалами НСЗУ

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді