Закінчила роботу експертна місія з впровадження Міжнародних медико-санітарних правил

4–6 лютого у столиці відбувся міжнародний захід «Експертна місія з питань впровадження (імплементації) Міжнародних медико-санітарних правил»

Під час зустрічі заступник Міністра охорони здоров’я України Наталія ЛІСНЕВСЬКА повідомила перелік головних проблем, які постають сьогодні перед Державною санітарно-епідеміологічною службою України та наголосила на необхідності реформ задля швидкої та якісної реакції на надзвичайні ситуації.

«Сподіваюсь, що сьогоднішня дружня співпраця принесе свої плоди, і за три дні співпраці ми отримаємо ті результати, яких очікуємо», — зауважила Наталія ЛІСНЕВСЬКА.

Начальник відділу епідеміологічного нагляду Міністерства охорони здоров’я Литви Лорета АЗОКЛІН розповіла учасникам про досвід європейської системи охорони здоров’я, а також роль та обов’язки головних органів, які відповідальні за санітарно-епідеміологічний нагляд.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді