Уряд не підвищуватиме пенсійний вік українців

Міністр соціальної політики України Павло РОЗЕНКО повідомив про зняття з порядку денного питання про підвищення пенсійного віку

Уряд вирішив, що підвищувати пенсійний вік в Україні не раціонально через низку причин:

  • відсутність реального економічного ефекту від такого кроку;
  • погані умови роботи;
  • низька тривалість життя в Україні;
  • скорочення ринку праці.

Міністр соціальної політики України Павло РОЗЕНКО зауважив, що підвищення страхового стажу на 5 років торкнеться лише тих, хто виходитиме на пільгові (дострокові) пенсії. Ті люди, яких скоротили за кілька років до виходу на пенсію, можуть оформитися в Центрі зайнятості. Період перебування на обліку в ЦЗ зараховується йому як страховий стаж.

Крім того, Міністр зазначив, що загальний страховий стаж для «пільговиків» буде підвищуватися поступово, протягом 10 років, ці нововведення не торкнуться шахтарів, металургів, військовослужбовців, учасників бойових дій, інвалідів першої та другої груп.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді