Планується створення робочої групи для вирішення проблем лікування орфанних захворювань

У п’ятницю, 17 квітня, відбулась зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України Івана ПЕРЕГІНЦЯ зі представниками громадської спілки «Орфанні захворювання України»

17 квітня заступник Міністра охорони здоров’я України Іван ПЕРЕГІНЕЦЬ зустрівся із представниками громадської спілки «Орфанні захворювання України». Міністр висловив учасникам слова вдячності за готовність до співпраці та за конструктивні пропозиції, які мають невдовзі призвести до ефективного вирішення проблем пацієнтів із рідкісними захворюваннями на території Україні.

Тетяна КУЛЕША, голова громадської спілки «Орфанні захворювання України», запропонувала організувати робочу групу для експертного обговорення проблем лікування рідкісних захворювань та налаштування трьохстороннього діалогу між медичними працівниками, хворими, та Міністерством охорони здоров’я України.

Також під час зустрічі були обговорені такі проблеми:

  • актуальні питання забезпечення хворих лікарськими засобами та спеціальним дієтичним харчуванням;
  • перелік орфанних лікарських препаратів;
  • фінансування та закупівель;
  • реєстрація ліків;
  • налагодження діалогу з громадськими організаціями.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51287

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді