На Буковині вперше ухвалили програму мотивації для медичних працівників

У Новоселицькому районі, на Буковині, вперше затвердили програму мотивації праці медиків первинної ланки

У Новоселицькому районі Чернівецької області розробили та ухвалили Програму мотивації праці медичних працівників КУ «ЦПМСД Новоселицького району».

Програма передбачає такі бонуси:

  • надання житла;
  • надання земельних ділянок;
  • проходження інтернатури тих випускників-контрактників, які після закінчення медичного вишу зголосяться працювати на селі за кошти бюджету району.

«Стимулювання медпрацівників саме первинної ланки вкрай необхідне. У такий спосіб плануємо не лише закріпити кваліфіковані медичні кадри на селі, а й привабити їх у ті населені пункти, де наразі є дефіцит кадрів. Приміром, на сьогодні немає сімейного лікаря у такому великому селі району як Рингач. Сподіваємося, що завдяки Програмі найближчим часом зможемо заповнити цю вакансію», — зауважив головний лікар КУ «ЦПМСД Новоселицького району» В’ячеслав БЕЖАН.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51117

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3478

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7119

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді