Усеукраїнський конкурс для медсестер та медбратів «Лідери змінюють світ» продовжили до 15 вересня

Встигніть подати заявку на участь у конкурсі для медичних сестер та медичних братів, щоб поділитися з колегами своїм досвідом та отримати шанс виграти грошові премії

Лідери змінюють світ — 2021: як взяти участь у конкурсі

Всеукраїнський конкурс МОЗ серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ» організовують Центр розвитку медсестринства МОЗ та фаховий журнал «Довідник головної медичної сестри». Тема конкурсу — лідерство у медсестринстві.

✅✅✅ Курси підвищення кваліфікації медичних сестер у Вищій школі головної медсестри

Конкурс «Лідери змінюють світ»: звернення переможців та організаторів

Взяти участь у конкурсі

Якщо хочете стати учасником конкурсу, зареєструйтеся на сайті medplatforma.com.ua та підготуйте конкурсну роботу — коротку історію-есе. В есе опишіть свої професійні досягнення.

«Цього року ми збільшили кількість номінацій і подарунків для того, щоб у вас було більше шансів на перемогу. Спонукаю вас не вагатись, брати участь, адже це чудова нагода заявити про себе та свої професійні успіхи всій країні», — коментує Оксана Грищенко, головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри».

Заявки на участь у конкурсі та конкурсні роботи приймають до 15 вересня 2021 року. Найліпші конкурсні роботи опублікують у журналі «Довідник головної медичної сестри».

Поділіться власним досвідом з колегами та отримайте грошові премії:

  • за перше місце — 20 000 грн
  • друге місце — 15 000 грн
  • третє місце — 10 000 грн

Успіхів!

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді