Триває процес державних закупівель медикаментів – МОЗ затвердив частину номенклатур

Станом на понеділок, 22 червня, Міністерство охорони здоров’я вже затвердило 19 номенклатур, згідно яких будуть проводитись державні закупівлі медикаментів. Проекти пройшли громадське обговорення і були остаточно ухвалені Експертно-технічною групою МОЗ України

Станом на понеділок, 22 червня 2015 року, Експертно-технічна група (ЕТГ) Міністерства охорони здоров’я України затвердила 19 номенклатур: перелік, згідно якого будуть проводитися державні закупівлі медикаментів для імунопрофілактики, лікування розладів психіки, аутизму, ВІЛ-інфекції/СНІДу, гемофілії, перитонеального діалізу, рідкісних захворювань, туберкульозу, розсіяного склерозу, цукрового діабету, ДЦП.

Всі проекти номенклатур пройшли громадське обговорення та остаточно ухвалені Експертно-технічною групою з урахуванням зауважень та пропозицій. Наразі ЕТГ готує накази для оприлюднення на офіційному сайті Міністерства. Також запущено в роботу процес збору потреби у лікарських засобах з регіонів.

Затверджені номенклатури є основою до написання технічних завдань для безпосереднього проведення конкурсних торгів в рамках закупівель лікарських засобів.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51219

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді