Закуплена наприкінці 2014 року вакцина БЦЖ для новонароджених вже в регіонах

Вакцина БЦЖ для новонароджених польського виробництва, за повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, вже надійшла до регіонів. Вакцина була закуплена у грудні 2014 року і нарешті остаточно розподілена між закладами охорони здоров’я

Вакцина БЦЖ, що використовується для профілактики туберкульозу, надійшла до медичних закладів у регіонах. Про це журналістам повідомило Міністерство охорони здоров’я України, зазначивши, що новонароджені будуть вакциновані за графіком.

Державні закупівлі препарату були проведені у грудні 2014 року. Вакцина вироблена у Польщі. Усього придбано 100 тисяч доз. Вартість вакцини склала 955 тисяч гривень.

Детальніше інформацію щодо постачання до регіонів можна переглянути на сайті Міністерства.

Раніше ж вакцина надходила переважно з Російської федерації. Новою стратегією закупівель Міністерства охорони здоров’я передбачена переорієнтація на співпрацю з іншими країнами.

Перше щеплення вакциною БЦЖ проводиться дитині в перші дні життя до виписки з пологового будинку.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді