Стартував другий етап вакцинації від COVID-19 в Україні

Сьогодні стартував другий етап вакцинації. Щеплюватимуть сімейних лікарів. Потім — працівників соціальної сфери, системи громадського здоров’я та людей, старших за 80 років, які записалися через сімейних лікарів або додаток «Дія»

Як нараховувати коронавірусні доплати 2021

Стартував другий етап вакцинації від COVID-19 в Україні

За словами Максима Степанова, одночасно триватиме вакцинація тих категорій громадян, які мали отримати щеплення на першому етапі — це медики, залучені до боротьби з COVID-19, і військові в зоні ООС.

Окрім мобільних бригад, які наразі організовують вакцинацію, працюватимуть 565 стаціонарних пунктів щеплень. Усього під час другого етапу їх кількість збільшиться до 2500. Вони розпочнуть свою роботу в разі надходження нових вакцин.

«Важливо розуміти, що етапи вакцинації, згідно з Дорожньою картою, можуть реалізовуватись одночасно. Алгоритми достатньо гнучкі. На практиці це означає, що розгортання другого етапу можливе з одночасним функціонуванням першого, що ми й зробили. Саме для цього розробили вакцинальну кампанію на двох платформах — мобільні бригади та стаціонарні пункти щеплень», — зазначив міністр.

Станом на ранок 22 березня провели 111 025 щеплень.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6107

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді