Затверджено склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну

Міністерство охорони здоров’я України затвердило склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну. Головою робочої групи призначено Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександру ПАВЛЕНКО

Міністерство охорони здоров’я України затвердило склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну. Головою робочої групи призначено Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександру ПАВЛЕНКО.

Відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20 липня 2015 року № 450 оприлюднено на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

До складу робочої групи увійшли фахівці профільного міністерства, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Державної служби України з лікарських засобів, закладів охорони здоров’я, представники виробників лікарських засобів та профільних асоціацій —усього  32 фахівці.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що робота по розробці необхідних нормативно-правових актів, що мають бути запущені з 2016 року, розпочата з квітня і практично доведена у Міністерстві до логічного завершення. Розроблені нормативно-правові акти будуть відправлені на узгодження до центральних органів виконавчої влади вже найближчим часом. Реєстр інсулінозалежних пацієнтів знаходиться на завершальній стадії розробки.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді