Прибула гуманітарна допомога з Польщі та Китаю

Цього тижня в Україну прибула гуманітарна допомога з інших країн

Як правильно використовувати УФ-опромінювачі

Напередодні прибув гуманітарний вантаж з Китаю. Захисні екрани для обличчя, маски, рукавиці, захисні окуляри та захисні костюми розподілені між 36 структурами в Україні, що мають додаткову потребу в засобах індивідуального захисту.

Також Україна отримала гуманітарну допомогу з Польщі. 13 вантажівок доставили дезінфікуючі засоби, медичні маски, рукавички, захисні костюми та лицьові щитки.

Прибула гуманітарна допомога з Польщі та Китаю

Ігор Іващенко, міністр охорони здоров’я з питань євроінтеграції, розповів, що польський гуманітарний конвой — це найбільша гуманітарна допомога, яку отримала Україна під час пандемії коронавірусної хвороби. Вантаж розподілять між ДСНС, Міноборони, Держприкордонслужбою та ЗОЗ. Окрему адресну доставку товарів зроблять в місто Слов’янськ.

Ігор Іващенко:

«МОЗ робить рішучі кроки до подолання епідемії, спираючись на успішний досвід країн Євросоюзу та світу. Взаємна підтримка та допомога у такий непростий час — запорука успішного вирішення спільної світової проблеми та побудова тісної дружньої взаємодії».

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21704

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6068

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді