Причини зростання захворюванності на COVID-19

Міністр охорони здоров’я пояснив, чому минулого тижня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 збільшилася

Як проводити заходи з планової госпіталізації під час карантину

Збільшення кількості хворих пов’язано з тим, що громадяни нехтують рекомендаціями МОЗ щодо профілактики зараження коронавірусною інфекцією. Вони не дотримуються соціальної дистанції, не користуються антисептиками та масками. Українці переплутали пом’якшення карантину з його повною відміною.

За словами міністра, спалахи хвороби в окремих населених пунктах часто пов’язані з проведенням святкових заходів без дотримання карантинних обмежень.

Причини зростання захворюванності на COVID-19

«Ми вважаємо, що одним із основних критеріїв для зниження ризиків інфікування і, як наслідок, зменшення кількості захворівших, — це дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я».

Максим Степанов нагадав, що в Україні діє адаптивний карантин, який передбачає посилення обмежувальних заходів в разі погіршення епідемічної ситуації в тому чи іншому регіоні.

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6235

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді