Пік захворюванності на коронавірус в Україні: прогноз

Головний державний санітарний лікар України оголосив, що 14—15 квітня очікується пік поширення коронавірусної інфекції в країні

Антикризовий онлайн-марафон ➤ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня:

«Не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки і на період до 24 квітня обмежте свою мобільність, не відвідуйте закладів без нагальної потреби й обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту. Адже вже з 14—15 квітня МОЗ України прогнозує пік коронавірусної хвороби в країні. Це може призвести до фіксації масових тяжких випадків та до великої кількості летальних наслідків».

✅✅✅ Доступ до березневих номерів журналів — відкритий!

Пік захворюванності на коронавірус в Україні: прогноз

Також Віктор Ляшко розповів про українських медиків, які поїхали в Італію, та пояснив, що якщо ситуація в Україні буде стабільною і не виникне гострої потреби залучати медичних працівників до допомоги, то їх зможуть відправити на обсервацію.

«Я дякую всім, хто зголосився і поїхав надати медичну допомогу і перейняти досвід надання медичної допомоги. Це наших 20 лікарів, які поїхали на 14 днів до Італії допомогти італійським лікарям. Після їх повернення в Україну все залежатиме від епідемічної ситуації в Україні».

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді