Голова НСЗУ повідомив, що йде у відставку

Олег Петренко, голова НСЗУ, 25 листопада написав заяву про звільнення за власним бажанням

Про це повідомила пресслужба НСЗУ на сторінці у Facebook.

Олег Петренко пояснив, що рішенням піти з посади він хоче дати новій команді працювати не так, як робив він.

До інтерв’ю з Олегом Петренком

Голова НСЗУ написав:

«Я сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови Національної служби здоров’я України. За власним бажанням. Сподіваюсь, найближчим часом уряд її підтримає. Причина — у нас дуже різні фундаментальні цінності з командою, що зараз працює над трансформацією системи охорони здоров’я. І це заважає працювати і мені, і їм. Відсутність однакового розуміння мети, складності процесів, спільної відповідальності та постійний пошук простих рішень у складних питаннях не допомагає знаходити спільну мову і постійно стає каменем спотикання».

Олег Петренко впевнений, що трансформацію системи охорони здоров’я не зупинити, бо «зміни проросли на місцях».

«Чим би я хотів, щоб була НСЗУ зараз? У мене відповідь одна — НСЗУ повинна стати єдиним національним стратегічним закупівельником медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій, з однаковими для усіх правилами та прозорим розподілом коштів».

Журналу «Управління закладом охорони здоров’я» та його читачам пощастило. Співробітники журналу встигли взяти інтерв’ю в Олега Петренка до того, які він подав у відставку. Натомість читачі з перших вуст дізналися про результати реформування первинки та чого очікувати від роботи служби здоров’я в майбутньому.

Читати інтерв’ю з Олегом Петренком

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді