В Інституті серця запрацював гуманітарний кардіохірургічний центр

Підписано Угоду про співпрацю між Інститутом серця МОЗ України, Фондом Калангоса та фондом «Серця для всіх».

Відповідно до Угоди на базі Інституту серця створено спеціалізований гуманітарний кардіохірургічний центр для лікування дітей (далі — Центр), які не можуть отримати необхідну кардіохірургічну допомогу у себе на батьківщині. Так, в Центрі вже прооперовано малюка із Молдови із вродженою вадою серця.

В усьому світі майже 10 мільйонів дітей очікують на кардіохірургічну допомогу, яку не можуть отримати у своїй країні. Очікується, що новостворений Центр щомісяця надаватиме кардіохірургічну допомогу 8-12 дітям.

Директор Інституту серця Борис Тодуров вважає, що «це сильна промоція української медицини у світі».

За інформацією МОЗ України

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50783

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6974

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді