Всесвітній день здоров’я — 7 квітня

Кожного року Всесвітній день охорони здоров’я відзначається під певним гаслом. У 2013 році темою глобальної кампанії була обрана гіпертонія.

Щорічно, на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), відзначається Всесвітній день здоров’я. У 2013 році ВООЗ святкує свою 65-річницю.

Всесвітній день охорони здоров’я кожного року проходить під певним гаслом, яке є відображенням одного з напрямів діяльності ВООЗ. У 2013 році темою глобальної компанії була обрана гіпертонія.

Гіпертонія — це захворювання, яке характеризується стійким підвищенням артеріального тиску. На страждають люди переважно старшого віку (більше 40 років), але вато зауважити, що з кожним роком ця хвороба «молодшає», тобто все частіше нею страждають люди молодшого віку.

Сьогодні на гіпертонію страждає кожна третя доросла людина, що робить це захворювання одним з найбільш розповсюджених. Окрім віку та спадковості до гіпертонії можуть спричинити куріння, зловживання алкоголем, неправильне харчування, стрес тощо.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51069

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7061

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді