11 червня стало відомо, що на встановлення найсучаснішої системи стерилізації в обласному перинатальному центрі буде витрачено близько 200 тисяч гривень.
За інформацією начальника управління лікувально-профілактичної роботи Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Марії ПОЛІЩУК, у Чернівецькому обласному перинатальному центрі, який має запрацювати до кінця нинішнього року, крім потужного блоку для новонароджених недоношених дітей, надсучасної медичної техніки, в операційних залах буде функціонувати високотехнологічний процес «Чисте повітря». Він передбачає установку потужних систем стерилізації. Одна така система коштує 150–200 тисяч гривень.
Як відзначила Марія ПОЛІЩУК, це буде настільки високий рівень стерилізації, який взагалі не передбачає інфікування, адже для медичного закладу такого рівня подібна профілактика дуже важлива.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання