На Рівненщині відділення серцево-судинної хірургії працює цілодобово

На Рівненщині кардіохірургічні операції роблять 24 години на добу без вихідних. Команда медичних професіоналів пройшла спецпідготовку та надає якісні медичні послуги людям, як того й вимагає Президент України в рамках модернізації медичної галузі.

Рівненщина — одна з небагатьох областей України, де кардіохірургічні операції роблять 24 години на добу без вихідних. Завідувач відділення серцево-судинної хірургії Рівненської обласної клінічної лікарні Валерій ОРЕШКО зазначив, що цілодобова професійна медична допомога кардіологів є вкрай необхідною, адже  коли йдеться про кардіологічні недуги, то порятунок пацієнта може залежати від кожної секунди.
З листопада кардіохірурги прооперували 270 пацієнтів, також поставили 180 стентів, аби вберегти хворих від повторних інфарктів. Звичайний інплант коштує від 20 до 30 тисяч гривень. Втім пацієнти Рівненьскої обласної клінічної лікарні отримують весь набір, необхідний для стентування, за кошти з держбюджету. Так в держскарбниці зарезервували 5 400 000 гривень для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями з Рівненщини.

«Сума бюджетних інвестицій безпосередньо залежить від професійності кардіохірургів у регіонах», — акцентує Валерій ОРЕШКО. — Вона зростає пропорційно до кількості вдало проведених стентувань. Тож чим більшій кількості пацієнтів вдалося допомогти, тим суттєвішими будуть бюджетні інвестиції у перспективі».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51286

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді