30 мільйонів доларів отримає Волинь для реформування галузі охорони здоров’я

Близько 30 мільйонів доларів США отримає для реформування системи охорони здоров’я Волинь. Це одна з шести областей України, яким передбачені гарантовані грошові ресурси від Світового банку.

Близько 30 мільйонів доларів США отримає для реформування системи охорони здоров’я Волинь. Це одна з шести областей України, яким передбачені гарантовані грошові ресурси від Світового банку.

23 липня на Волинь з візитом прибув лідер сектору людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Паоло БЕЛЛІ, а також представники Адміністрації Президента України Юрій ПІДВИСОЦЬКИЙ і Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) Сергій ДЯЧЕНКО та Алла ВЛОДИК.

Спільний проект Світового банку та МОЗ України  з реформування галузі охорони здоров’я має розпочатися у 2014 році. Під час візиту Паоло БЕЛЛІ окреслив процес підготовки проекту, зокрема, було зазначено, що остаточна редакція проекту від волинської сторони має бути узгоджена в жовтні. Фінансування планують розпочати вже у середині наступного року. Отримані кошти будуть витрачені на первинну ланку, лікування серцево-судинних захворювань та онкології.

Голова Волинської облдержадміністрації Борис КЛІМЧУК запевнив, що місцева група, яка займатиметься реалізацією проекту, буде включати в себе компетентних фахівців. Посадовець також підкреслив, що процедура використання грантових ресурсів буде прозорою, та висловив сподівання, що втілення цього проекту надасть ще більше можливостей пацієнту отримати якісні медичні послуги.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді