В Україні запровадять систему електронних лікарняних листів

Міністерство охорони здоров’я України запровадить електронний реєстр (обліку) втрати тимчасової працездатності.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) за участі Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництва) запровадять електронний реєстр (обліку) втрати тимчасової працездатності. Про це повідомила прес-служба Держпідприємництва.

Такий електронний реєстр дозволить відмовитись від практики виготовлення та закупівлі паперових лікарняних листів, що дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти, зазначив Михайло БРОДСЬКИЙ, Голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Система електронного обліку лікарняних листів діє так: кожен лікар зможе отримати ключ доступу до бази даних зі своїм підписом; у реєстрі лікар записує дані хворого та строк непрацездатності, а після цього передає номер реєстраційного запису пацієнту. Відділ кадрів зможе перевірити правильність такого запису в реєстрі та виписати лікарняні у разі його наявності.

Як підкреслив Михайло БРОДСЬКИЙ: «Нам вдалося домовитися про спрощення. Запускаємо систему електронного обліку лікарняних листів!».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51219

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді