Українці витрачають на ліки 32 мільярди гривень щороку

В інтерв’ю «Українському тижню» він зазначив, що недофінансування залишається найбільшою проблемою галузі охорони здоров’я.

В інтерв’ю «Українському тижню» президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор СЕРДЮК розповів про проблеми фінансування галузі охорони здоров’я.

Українці з власних грошей оплачують 90% витрат на ліки, розповів президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор СЕРДЮК.

В інтерв’ю «Українському тижню» він зазначив, що недофінансування залишається найбільшою проблемою галузі охорони здоров’я.

«Нас уже привчили до того, що ми приходимо до лікарні не лише зі своїми медикаментами, а й із витратними матеріалами, бинтами, крапельницями тощо, бо заздалегідь знаємо, що коли не принесемо самі, то більше їх узяти немає звідки», — сказав пан СЕРДЮК, додавши, що більшість громадян незадоволені вартістю препаратів, їхньою недоступністю.

За його словами, щороку українці віддають за ліки 32 мільярди гривень зі своїх кишень.

«Тобто переважна частина наших співвітчизників просто не можуть лікуватися», — зазначив Віктор СЕРДЮК.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6246

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22041

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді