У Києві обговорять проблеми дерматоонкологічних захворювань

13–14 грудня 2013 року у Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем дерматоонкології. У події візьмуть участь провідні світові дерматологи та онкологи.

13–14 грудня 2013 року у Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем дерматоонкології. Подія буде проведена за підтримки Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), Національної Академії медичних наук, Київської міської державної адміністрації та НМАПО ім. П.Л. Шупика за участі провідних світових дерматологів та онкологів.

Аби поділитися досвідом з українськими лікарями конференцію відвідають керівник дерматоонкологічного центру клініки Шаріте Егерт Стокфлет (Eggert Stockfleth), президент Литовского співтовариства дерматологів Матільда Білайте (Matilda Bylaite).

Українську дерматоонкологічну галузь представлятимуть головний дерамотовенеролог МОЗ України Олександр ЛІТУС, завідувач відділення пухлин шкіри та м`яких тканин Національного інституту раку Сергій КОРОВІН, директор універсальної дерматологічної клініки Євродерм, лікар-онколог, дерматовенеролог Богдан ЛИТВИНЕНКО, хірург-онколог вищої категорії, молодший науковий співробітник науково-дослідного відділення пухлин шкіри і м’яких тканин Національного інституту раку Марія КУКУШКІНА та інші фахівці.

Учасники конференції розглянуть основні питання профілактики, діагностики та лікування дерматоонкологічних захворювань. Окремо будуть висвітлені сучасні підходи до дистанційної діагностики новоутворень шкіри, а також застосування сучасних можливостей телемедицини в цій галузі. Всі учасники конференції матимуть унікальну можливість ознайомитись з методологічними та технологічними аспектами телемедичної системи діагностики в дерматоонкології.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21823

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді