Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в Україні за 13–19 січня 2014 року

За третій тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я України дані Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» за 13–19 січня 2014 року свідчать, що показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і є в межах від 26,1% (у Хмельницькій) до  78,6% (в Івано-Франківській областях).

За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіло 153 320 осіб, серед них 97 097 (63,3%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України становить 33,7 на 10 тисяч.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Києві (58,0 на 10 тисяч населення), а найменший ― у Харківській області (10,9 на 10 тисяч населення).

За звітний тиждень було госпіталізовано 7126 осіб, серед них ― 5481 (76,9%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих на 54,3% і на 44,6% серед дітей.

За третій тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Загальна кількість вакцинованих проти грипу становить 235 773 осіб. За звітний тиждень щеплено проти грипу 2655 осіб, що в 2,1 рази більше ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу кількість дітей до 17 років становить 17,5%.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21559

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4622

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді