Медична допомога постраждалим під час масових акцій у центрі Києва надається цілодобово і в повному обсязі

«Незважаючи на обставини, медики столиці працюють самовіддано, надають на високому фаховому рівні допомогу всім, хто її потребує, незалежно від місця проживання, реєстрації чи політичних поглядів», — Віктор КОРЖ, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Усі медичні заклади столиці забезпечені лікарськими засобами, виробами медичного призначення та витратними матеріалами. Медична допомога постраждалим під час масових акцій в центрі Києва надається цілодобово і в повному обсязі. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор КОРЖ.

Він також зауважив, що у цілодобовому режимі у місті працює 148 бригад швидкої медичної допомоги. Додатково вночі на лінію було виведено ще 20 резервних карет. Протягом минулої доби у центрі Києва було сконцентровано 70 бригад швидкої, які перенаправили з 15 підстанцій Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Усього Центр налічує 16 підстанцій.

«Пацієнти закладів охорони здоров’я міста забезпечені лікарськими засобами та медичною допомогою і, у разі необхідності, отримують консультації висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі фахівців системи Національної академії медичних наук України. Незважаючи на обставини, медики столиці працюють самовіддано, надають на високому фаховому рівні допомогу всім, хто її потребує, незалежно від місця проживання, реєстрації чи політичних поглядів», — зазначив Віктор КОРЖ.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я КМДА, наразі на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я з різними видами травм та ушкоджень, вогнепальних поранень та опіків перебуває 263 учасники акцій протесту.

Інформацію щодо стану госпіталізованих можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 15-03.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21705

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4657

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді