Інформація про постраждалих під час масових акцій у Києві та у регіонах України станом 4 березня 2014 року

За медичною допомогою звернулося 1008 постраждалих, 657 з них госпіталізовано.

За період з 18 лютого по 4 березня 2014 року з місця загострення сутичок у центрі міста Києва до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулося 1008 постраждалих, 657 з них госпіталізовано.

На лікуванні в закладах охорони здоров’я міста Києва станом на шосту годину ранку 4 березня 2014 року знаходиться 226 осіб.

За оперативною інформацією станом на шосту годину 4 березня 2014 року за медичною допомогою до бригад екстреної медичної допомоги звернулося 24 особи, 11 з них госпіталізовано, дві особи померло.

Інформацію щодо стану госпіталізованих і загиблих їх близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії у м. Києві: 15-03.

 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51219

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді