Держлікслужба України успішно пройшла аудит на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008

Протягом найближчих трьох років від початку дії сертифікату і після його закінчення TUVRheinland® разом із Держлікслужбою буде нести відповідальність за впроваджену систему менеджменту якості.

Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба) успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008. Про це, під час презентації звіту, що містить дані, перевірені в рамках проведення аудиту, повідомила заступник директора Департаменту сертифікації, провідний аудитор TUVRheinland® Наталія ДАНЬКО.

На підставі цього звіту аудиторська група рекомендує органу сертифікації видати Держлікслужбі  міжнародний сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2008.

Наталія ДАНЬКО підкреслила, що протягом найближчих трьох років від початку дії сертифікату і після його закінчення TUVRheinland® разом із Держлікслужбою  буде нести відповідальність за впроваджену систему менеджменту якості.

Як зазначила аудитор, TUVRheinland® буде щорічно проводити наглядові аудити. Найближчий такий аудит заплановано здійснити з 7 грудня 2014 по 7 березня 2015. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119559

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді