Чи буде введено ПДВ на лікарські засоби?

Про можливість ведення податку на додану вартість (ПДВ) йшлася під час брифінгу у Кабінеті Міністрів вчора, 20 березня 2014 року.

Про можливість ведення податку на додану вартість (ПДВ) йшлася під час брифінгу у Кабінеті Міністрів вчора, 20 березня 2014 року.

За словами Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, наступного тижня у Верховну Раду буде подано на затвердження законопроект щодо запровадження ПДВ на ліки в розмірі 7%.

«На сьогодні я не є прихильником введення ПДВ на ліки. Але це буде вирішуватися голосуванням у Верховній Раді. Як приймуть депутати, так і буде», — сказав Олег МУСІЙ. Він додав, що Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) вважає недоцільним запровадження такого податку, оскільки це призведе до підвищення цін на лікарські препарати.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді