Завершився освітній проект за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»

По завершенню навчання слухачі отримали посвідчення про закінчення циклу тематичного удосконалення з відміткою «20 балів».

21 березня 2014 року завершився освітній проект за очно-заочною формою навчання за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я» з елементами дистанційного навчання. Це вже другий такий проект, який спільно Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та редакцією журналу «Управління закладом охорони здоров’я» Видавничого дому Експертус.

Навчання передбачало два етапи: заочний (частина учасників навчалась за допомогою лекцій у журналі «Управління закладом охорони здоров’я», а частина — в режимі онлайн) та очний — протягом тижня на базі НМАПО імені П. Л. Шупика. По завершенню навчання слухачі отримали посвідчення про закінчення циклу тематичного удосконалення з відміткою «20 балів».

За словами куратора дистанційного навчання професора Євгена ЛАТИШЕВА, цей навчальний проект відкриває нові можливості для післядипломної підготовки медичних керівників. Сьогодні в навчальному портфелі кафедри управління охороною здоров’я шість таких циклів, два з яких вже реально працюють — це «Менеджмент в охороні здоров’я» та «Управління якістю медичної допомоги».

Довідково:
Перший освітній проект за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я» страктував у березневому (№ 03/2012) номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я» у 2012 році.
Усі лекції проекту Ви можете знайти у розділі «Корисна інформація».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді