На Херсонщині створено Регіональний реперфузійний центр

Під час Колегії обласного Департаменту охорони здоров’я 11 грудня було прийняте рішення про створення Херсонського регіонального реперфузійного центру

Під час Колегії обласного Департаменту охорони здоров’я 11 грудня було прийняте рішення про створення Херсонського регіонального реперфузійного центру на базі відділення гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології з катетеризаційною лабораторією КУ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А.С. Лучанського».

Відділення виконує весь спектр перкутанних коронарних процедур при гострих і хронічних формах ішемічної хвороби серця. Впроваджується метод ЕКГ-телеметрії, який полягає у дистанційній передачі електрокардіограми на відстані від бригади екстреної медичної допомоги до консультативного центру.

Функціонування Регіональної реперфузійної мережі в Херсонській області регламентовано відповідним наказом Херсонської обласної державної адміністрації від 25 грудня 2015 року.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51289

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді