Розроблено уніфікований клінічний протокол медичної допомоги при меланомі

Відтепер українські дерматологи, онкологи та лікарі суміжних спеціальностей зможуть оперативно, якісно, ефективно діагностувати та лікувати цю хворобу.

В медичну практику введено уніфікований медичний протокол з надання первинної , вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги при меланомі (далі ― протокол). Це регламентується наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при меланомі» від 02.04.2014 № 234. Така інформація з’явилась на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ). 

За словами головного дерматовенеролога МОЗ України Олександра ЛІТУСА, запровадження цього протоколу ― дуже важлива подія для українського медичного суспільства. Робота над цим документом тривала понад півтора року і в нього закладені зусилля великої міждисциплінарної робочої групи МОЗ. Відтепер українські дерматологи, онкологи та лікарі суміжних спеціальностей зможуть оперативно, якісно, ефективно діагностувати та лікувати цю хворобу.

Затверджений протокол найближчим часом буде надрукований та розповсюджений поміж лікарів України найближчим часом.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119547

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді