Благодійна акція «Дитинство разом»

У Житомирській обласній психіатричній лікарні відбулася благодійна акція «Дитинство разом».

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров'я України напередодні Дня захисту дітей у дитячому психоневрологічному відділенні Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 відбулася благодійна акція «Дитинство разом». Святковий захід для вихованців відділення підготували благодійний фонд «Заручники Чорнобиля» спільно з членами учнівського клубу «Глобальна турбота» Житомирської загальноосвітньої школи № 12.

Дружні стосунки з медперсоналом та вихованцями дитячого відділення стали традиційними. Вже не вперше представники фонду передають подарунки та солодощі дітям, які лікуються.

Директор фонду Євгенія ДОНЧЕВА передала дітям подарунок від японських жінок із громадської організації «ЧеФуКо» — гірлянду із однієї тисячі журавликів. 

Від педагогічного колективу та учнів ЗОШ № 12 діти отримали м’які іграшки та конструктори. За словами вчительки Тетяни ВОЛЬНИЦЬКОЇ, за ініціативи учнів у школі проходять благодійні ярмарки, під час яких й готуються подарунки.

Невдовзі вихованці дитячого відділення отримають музичний центр. За словами головного лікаря обласної психіатричної лікарні № 1 Олександра ГУСАКА, діти розповіли йому, що мріють саме про такий подарунок. Колектив лікарні вирішив відклавши кошти з власної заробітної плати, здійснити мрію дітей.

Щирі слова вдячності на адресу адміністрації лікарні висловили батьки. Вони переконані, що турбота й піклування про їхніх дітей не обмежується святковими днями.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21709

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4659

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді