Вітаємо з Днем медичного працівника!

Редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» щиро вітає Вас, представника найгуманнішої у світі професії, з Днем медичного працівника!

Шановний колего!

Редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» щиро вітає Вас, представника найгуманнішої у світі професії, з Днем медичного працівника!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності за те, що, не шкодуючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань та оберігаєте найцінніше, що є у людини, — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її добробуту. Прийміть побажання міцного здоров'я і всіляких гараздів Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра й оптимізм ніколи не покидають.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51116

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3478

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7119

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді